Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Przewodnik po usługach kurierskich

UPS Standard / DHL / K-EX

Ekonomiczna oferta skierowana do klientów, którym zależy na określonym terminie. Polega na dostarczeniu przesyłki w danym dniu. W przypadku pilnych zleceń, doręczenie następuje do końca następnego dnia roboczego lub w innym terminie preferowanym przez odbiorcę/zlecającego.

 • To doskonała propozycja dla osób pragnących zrównoważyć szybkość z opłacalnością;
 • Dokładne oznaczenie terminu dostawy umożliwia wygodne i precyzyjne planowanie;
 • Komfortowy charakter realizacji -„od drzwi do drzwi”.


UPS Express Saver

Dzięki tej opcji nasi Klienci zyskują pewność, że ich przesyłka dotrze do adresata w następnym dniu roboczym. To rodzaj oferty dedykowany dla wszelkich osób, którym zależy na czasie.

 • Zwrot kosztów w sytuacji nieterminowego dostarczenia;
 • Doręczenie najpóźniej na koniec dnia w przesyłkach ekspresowych;
 • Bardzo wygodna forma odbioru - „od drzwi do drzwi”.

 

UPS Express

Rodzaj usługi, która zapewnia doręczenie do większości ośrodków handlowych w Polsce do godziny 12.00 następnego dnia roboczego.

 • Zwrot kosztów w sytuacji nieterminowego dostarczenia;
 • Doskonała opcja dla pilnych przesyłek, które muszą być dostarczone rano;
 • Wygodna forma realizacji „od drzwi do drzwi”.

 

UPS Express Plus

To rozwiązanie opracowane z myślą o najpilniejszych przesyłkach. Zostają dostarczone do godziny 9.00 następnego dnia do znacznej większości regionów handlowych w Polsce.

 • Zwrot wszystkich nakładów poniesionych z tytułu nadania przesyłki w przypadku niedotrzymania terminu dostawy;
 • Najlepsza opcja, gdy zachodzi konieczność dostarczenia przesyłki na początku dnia;
 • Gwarancja pewności zapewnione przez priorytetową obsługę na każdym etapie realizacji usługi;
 • Wygodny tryb realizacji w formule „od drzwi do drzwi”.

 

DHL / Poczta / Rohlig-Suus - przesyłki paletowe (krajowe i zagraniczne)

Oferujemy możliwość przesłania kazdej przesyłki paletowej, niezaleznie od jej wymiarów i wagi oraz miejsca nadania i doręczenia.

Usługa DHL obejmuje transport palety euro o wymiarach 120x80cm (gdzie towar nie może wystawać poza obręb palety). Maksymalna wysokość w tym przypadku to 200cm. To usługa, gdzie podobnie jak w przypadku zwykłych paczek, mozemy zamówić kuriera na konkretny dzień i przedział godzinowy, a towar doręczany jest planowo w ciągu jednego dnia roboczego.

Usługa Poczty Polskiej jest bardzo podobna do DHL, jednak w tym przypadku nie mozemy ustalić godzin, w jakich kurier przyjedzie do nadawcy. W tej samej cenie jednak w transportujemy paletę o wymiarach 120x120cm. Tę usługę zamawiać nalezy drogą mailową.

Usługa Rohlig-Suus pozwala nam na przewiezienie praktycznie dowolnego towaru, o dowolnych gabarytach, wadze i miejscu przeznaczenia, co sprawia, ze jest to często wybierana opcja z naszej oferty. Wystarczy wysłać do nas zapytanie z podaniem parametrów przesyłki paletowej oraz kodami pocztowymi nadawcy/odbiorcy, a niezwłocznie prześlemy wycenę indywidualną takiego transportu. Oferujemy przesyłki paletowe zagranicznee takie nadawane z innego kraju, gdzie miejscem docelowym jest Polska.

 

 

 

 


Znajdź przesyłkęPodaj nr przesyłki:

UPS K-EX    

Оцінити або надіслати пакет